Son Kullanıcıya Avantajları

Son Kullanıcıya Avantajları

İzoduo ile binayı ısıtmak soğutmak kolay mıdır?

ısı yalıtım

Binayı ısıtmanız ve soğutmanız kolay olur. İzoduo bloklarının ısı geçirkenlik kat sayı değeri (U) = 0,29 W/m²K olduğundan binanızın ısı yalıtımını sağlarsınız

İzoduo her binaya uygulanabilir mi?

ısı yalıtım

Türkiye'de ortalama yalıtım (EPS) 3cm ile 6cm arasında değişmektedir. İzoduo 10cm (EPS) yalıtımına sahiptir. Türkiye'de duvar malzemeleri ısı bölgelerine göre uygulanmaktadır. İzoduo 1. bölgeden 4. bölgeye kadar duvar bloklarında yüksek yalıtım için her yeni binaya uygulanabilir.

İzoduo ile binam ne kadar değerli olur?

ses yalıtım

Binanızı değerli kılar. İzoduo sağladığı; Isı, ses, su yalıtımı ve yangın dayanımı ile binanıza ek değerler katar.

İzoduo depreme, basınca dayanıklı mıdır?

sağlamdır

Beton yapısından dolayı İzoduo "yüksek basınç mukavemeti" sağlar. Deprem anında kırılma veya dağılma olmaz..

İzoduo su emer mi? Nem Tutar mı? Rutubeti engeller mi?

su yalitim

Rütübet ve nem tutmaz. İzoduo çok düşük bir su emme oranına sahiptir ve içindeki bimsten dolayı nem tutmaz. Özel hazırlanmış hazır beton neme dayanıklılık sağlar ve İzoduo özel yapısı sayesinde hava geçişi sağlar. Duvarlar nefes alır.

İzoduo ile yan komşumun sesi beni rahatsız eder mi?

ses yalıtım

Yüksek ses yalıtımına sahiptir (61dB) İzoduo 61dB ses yalıtımı sağlar. 48dB Avrupa normlarının kriteridir. Ortalama ev gürültüsü 50dB'dir. İzoduo piyasadaki duvar ürünleri arasında 61dB ile en üst sıradadır.

Isıtma ve soğutmada ne kadar yardımcı olur?

ısı yalıtım

İzoduo (U) = 0,29 W/m²K ısı yalıtım değeri ile binanızı ısıtmanız ve soğutmanız daha kolaydır.

İzoduo doğal ve çevreci midir?

çevreci

Izoduo blok üretiminde çevreye zararlı hammaddeler kullanmaktan kaçınırız. Izoduo'da yangına dirençli hafif beton kullanırız. Izoduo'da kesinlikle üretimde tarım toprağı kullanmayız.. Izoduo üretiminde çevreye hiçbir zararlı atik bırakmayız.(Hava veya Su). Harcadığımız suyu geri dönüşüm ederek tekrar üretimde kullanılırız. Üretimdeki tek çevreye zararlı girdi elektriktir ve biz bu sarfiyatımızda elektrik santral atıklarını kullanarak kapatırız. Izoduo olarak ÇED raporu gerekmeksizin üretim yaparız.(Çevre Bakanlığı Onaylı). Karbon salınımımız sıfıra yakındir. Izoduo blokları geri dönüşüm imkanı vermektedir, bu yüzden eski ürünlerimize veya deform olanlara cop olarak bakmayız onları hammadde olarak kullanırız. Izoduo Amerika’nın yeşil buluş ödülünü “Greendot 2010” 3 ayrı dalda kazanmıştır.

İzoduo nerede, kim tararından üretiliyor? Türk malımıdır?

İzoduo Eskişehir'de üretilmektedir. İzoduo bir Türk Buluşu ve Ar-Ge’si ürünüdür.

İzoduo nasıl örülür?

İzoduo lego gibi basit bir şekilde örebiliyorsunuz. Lütfen şantiye örüm videomuzu inceleyiniz.

İzoduo fiyatı ne kadar?

İzoduo mantolama ve kaba sıva gerektirmez. Bu yüzden tek seferde duvarınızı örüp, ince sıva ve boyadan sonra hazır hale getirirsiniz. 10 senede bir mantolama ihtiyacı yoktur. Binanızın ömrü kadar yalıtım ihtiyacı sunar. Bu anlamda fiyat listesini öğrenmek için iletişim bölümünde yer alan fiyat talep formunu doldurunuz.

İzoduo'yu hangi yapı marketlerden alabilirim?

İzoduo'yu Genel Merkez'imiz, Eskişehir Fabrikamız, Baumax ve Leroy Merlin yapı marketlerinden alabilirsiniz. Lütfen yapı marketleri haritası için tıklayınız.

İzoduo'yu telefonuma yükleyebileceğim mobil uygulaması var mı?

Tabiki var. İzoduo iPhone, iPad, Android, Symbian işletim sistemleri için mobil uygulamalarını yayınlandı. İndirmek için iletişim menüsünün altında bulunan mobil uygulamalar sayfamıza bakabilirsiniz.